Дарницький дитсадок робить ремонт за завищеними удвічі цінамиДарницький дитсадок робить ремонт за завищеними удвічі цінами

Дарницький дитсадок робить ремонт за завищеними удвічі цінами

Управління освіти уклало договір на капітальний ремонт дитячого садка №799 на суму 217 мільйонів гривень з ТОВ "Будівельне підприємство "Еталон-Буд Плюс".

Загальна переплата на матеріалах може сягати 4,78 мільйона гривень.

ТОВ "БП "Еталон-Буд Плюс" отримало підряд без конкуренції.

Фірма пов'язана з особами, які фігурували у кримінальних провадженнях щодо розкрадання бюджетних коштів.

П’ятий підозрюваний у справі зупинки синьої гілки метро: заступник директора департаменту транспорту КМДА Валентин Кульбака

Заступнику директора департаменту транспортної інфраструктури КМДА Валентину Кульбаці оголосили підозру у службовій недбалості, що призвела до масштабних збитків через зупинку роботи частини синьої гілки метро у 2023 році.

Про що говорять у мережі щодо Артема Дубнова

З гумором вірусяться фото рекламної кампанії "першого депутата-стоматолога" Артема Дубнова (СН, округ 213, Троєщина). Користувачі соцмереж звертають увагу на те, що на білбордах депутат постав у помітно поблідшому вигляді - зелень, схоже, вже не актуальна.